Звідки походять українці?

Русини як етнос України

   Найбільш насиченою в зображенні прадавніх русинів є картина Генріха Семирадского (1833р) “Поховання знатного руса“. Деякі західні джерела називають цю картину “Поховання скіфського князя“.
Тут зображені люди різних верст, від бідняків до князів, включаючи вояків. Зображення одягу характерне багатьом регіонам Русі.
Одяг молодиць має ознаки орнаментів Русі які ще збереглися на Україні.
Вишиванка жінки старшого віку ще більше схожа на українські вишиванки. Крім того, її голова покрита хусткою у теплу погоду що може свідчити що вона одружена.
Кобзар (гусляр) вже має досконалу кобзу з пустотілим кузовом. (Клацніть по фото щоб порівняти з сучасним українським кобзарем).
   На цій картині можна побачити що Русини як етнос України мають подібні риси у своєму національному вбранні.

Незручна тема: Звідки походять українці?

   В новітній історії України збереглись характерні риси древньої Руси, які притаманні тільки одному етносу. Характерні вуса та “оселедець“ на голові воїна. Наступне фото зроблене з пам'ятника князю Св'ятославу Ігоревичу. (Клацніть по фото щоб порівняти з запорізькими козаками).

Такі ж риси можна побачити на фото пам'ятника князя Ярослава Хороброго. (Клацніть по фото щоб порівняти з запорізькими козаками).


Зображені тут легендарні полководці княжого роду прославили Русь своїми подвигами. Вони, як багато інших, здійснювали ці подвиги на території сучасної України, але називати їх українцями не прийнято. Більш всього це дратує Москву, яка називає це історичним шахрайством оскільки на той час України ще не існувало.
   Що ж, давайте перевіримо чи це суворе правило застосовується до всіх народів. Використовуючи мову звинувачувача (російську), шукаємо довідку на Джона Уінтропа (John Winthrop). Знаходимо: амерканський державний діяч, губернатор Масачусетскої колонії, помер у 1649 році. Зачекайте, це ж за 127 років до Декларації Незалежності (1776 рік). Як він міг бути американським державним діячем, коли ще не було ніякої Америки. Чим українці прогнівили історичну науку, що для них існують окремі особливо суворі правила ?

Чи виглядають древні русини як етнос України ?

Це зворотнє порівняння одягу людей, коли ознайомившись з наступними фото, можна повернутись до картини на початку сторінки і побачити спільні з сучасними українцями риси.
   Оскільки жіночий одяг багатший на прикраси, то він найбільше вирізняє характерність національного одягу, де Русини як етнос України вирізняються найбільше. Наступні три фото не мають підпису про етнічну приналежність, щоб шановний читач спробував вгадати де представлено український, а де російський національний одяг. Це необхідно щоб уникнути враження що твердження цього розділу вам нав'язані, а не є логічним висновком з того що ви бачите.
(Якщо ви не знавець національного одягу то просто пошукайте схоже на картині про стародавніх Русів у першому розділі цієї сторінки ”Русини як етнос України”).
   Натисніть наступну кнопку щоб перевірити чи правильно ви визначили етнічну приналежність одягу

   Український жіночий костюм схожий на костюм молодиці з картини про древніх Русів, наведеної на початку. Народний жіночий костюм може відрізнятись по регіону та віку.

За старожитнім українським звичаєм заміжня жінка не повинна покидати свою оселю без покритої голови. Це також видно на зображенні одруженої жінки як тут, так і на картині про древніх Русів на початку розділу.
Роман Свідерський,
31 рік, м. Київ, 2011.
Роман належить до тих вояків які приділяють особливу увагу
слідуванню прадавніх традицій України Руси.
(Статут сучасної української армії не забороняє таких зачісок.)
Сучасний кобзар
14 лютого 2015 року,
“Палац Кіно“
Тернопіль, Україна
(Клацніть для збільшення).

ПРИМІТКИ:    Звичаї поховання вельмож пізнього скіфського періоду були вивчені з археологічних розкопок. Поховання відбувалось у човні або кам'яному кораблі, де померлому приносилось подарунки та жертвопринесення відповідно з його земним статусом та родом занять. Після кремації на залишках споруджувався пагорб з каміння, який покривався землею та дерном. Отриманий курган вважався житлом померлого чи загиблого.
   Сліди жертвопринесення створили міф, що це звичайне, подібно до храмової гори у Єрусалимі, жертвопринесення. Останні розкопки нерозграбованого кургану довели що залишки людей навколо похованої особи це слуги близького оточення, яких вбивали і клали навколо господаря.
   Німецькі вчені, які приймали участь у розкопках, повідали що це притаманно древнім німецьким племенам та вікінгам. Таким засобом унеможливлювалось отруєння господаря зрадниками з числа слуг близького оточення. Такі слуги знали що їх життя не довше за життя їх господаря.
   Використаю нагоду виказати повагу німецькій акуратності. Німецькі вчені визначили вік вуздечки коня з скіфської могили. Вони довели що першими людьми які осідлали коня були скіфи, що мешкали на території України, а не китайці.