Звідки взялося слово Україна?

Що означає слово Україна?

Можливо, одні з найбільш надуманих пояснень в Інтернеті це «Звідки взялося слово Україна» та «Що означає слово Україна». Кремлю не подобається запропонований варіант як неполіткоректний, а Києву він не сподобається як образливий. У відповідь на таку реакцію, ми можемо нагадати собі, що історія, яка хвалить, а не навчає, нічого не варта.
   В 1569 році Західна частина Київської Русі ввійшла до складу Речі Посполити як князівстово Руське. Згодом, коли ця частина Русі попала під повну владу Польщі, її еліта була вражена в правах. Представники еліти цих земель не могли обиратись в польський сейм. Всі привілеї знаті діяли тільки на території проживання і зникали за її межами.
   Отже, на відміну від шляхти (польского дворянства), така еліта тільки виконувала роль окупаційної адміністрації і поляки називали її «у крайова» (місцева). Це ключовий момент походження слова Україна. Для посилання на джерела ми використаємо словник Google Translate, щоб ви могли легко перевірити ці докази. Слово «крайова» має широке тлумачення, тому переклад кореня на базовій мові Google (англійській) є професійним і найбільш точним: місцевий, домашній.
(Клацніть по кожному зображенню щоб перевірити переклад.)
Повноваження української знаті визначались поляками як:
З часом це визначення повноважень почало застосовуватись до всієї території.
Пізніше злиття частин мови утворило власну назву цих земель Русі.
Крім логіки словотворення ця версія має ще три шляхи підтвердження:
- відповідні до значення слова історичні події згадані у різних незалежних джерелах.
- час появи слова у широкрому вжитку у різних незалежних джерелах.
- наявніть друкованих словників польської мови у різних країнах та роках публікації. (Посилались на Інтернет словник зроблено тільки для зручності швидкої перевірки).

Інші назви

Існують інші назви, в яких люди шукають “Звідки взялося слово Україна?“. Слово Малоросія з'явилось в 13-му столітті в боротьбі з церквами “самостійниками“, які забажали висв'ячувати своїх власних метрополитів, наприклад Новгород. Їм було “ввічливо вказано“, що єдиним духовною (релігійною) метрополією є Малоросія (Київ), де можна отримати вищий духовний сан мертополита. Насправді слово мертополит це представник метрополії. Початково метрополит який сидів у Москві іменувався як “Метрополітъ Кіевскій, Малой і Усія Русі“. Всі царі на Русі, крім останніх Романових, коронувались у Києві. До сьогоднішнього дня дійшли тільки традиції імен. Церковними канонічними є Сергій, Олексій замість місцевих Сергей, Алексей або Серго чи Серж.
   Слово Малоросія також присутнє на етнічних картах Російської Імперії. Наприклад, карта 1897 року, де “малоросійський етнос“ закінчується в Астрахані (5%).
   В епоху Романових, з'являється термін “малоросійський діалект“, який з часом стали називати південно-російським та західно-російським діалектами. Михайла Горбачева передратовували за залишки такого діалекту в словах. Особливо за слово “мышление“ з наголосом як в українському “мислення“. Взагалом, залишки цього діалекту присутні там де люди вимовляють “шо“(що) замість “чё“(что).
   Як бачимо, слово Малоросія не визначає певних географічних меж і не може використовуватись в історичних довідках про кордони.

Інші тлумачення того
“Звідки взялося слово Україна?“

У ствердженні походження слова Україна ми посилались на Інтернет словник тільки для зручності. Польскі словники друкувались у багатьох країнах і є оригінальними джелерами, документами з незаперечною достовірністю.
   На жаль, інші версії походження слова Україна заполонили Інтернет, не зважаючи на те, що вони не підкріплені історичними документами. Вони опираються на логічні висновки, близькі до тексту перекази та адоптований текст оригіналу. Все крім оригіналу джерела.
   Ми з радістю займемось розслідуванням любої іншої версії походження слова Україна, якщо вона буде опиратись на достовірне історичне джерело.

Висновки

Яке походження слова Україна і що несе в собі назва Україна? Це частина земель Київської Русі, які певний час були під польким управлінням. Населення цих земель було і є етнічними русинами Київської Русі, спадкоємцями всієї культурно історичної спадщини Київської Русі. Всі спроби позбавити цих людей їх законного права називатись тими хто вони є не мають підстави. Сучасна наука руйнує брехливі міфи оприлюднюючи приналежність людей до етносу по генетичним шаблонам.

Фото: Київ 1900-ті, пам'ятник князю Володимиру, хрестившому Русь.
(Для більшого фото клацніть по зображенню)